fbpx

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty przyjęć okolicznościowych w naszej restauracji. Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win i alkoholi oraz całej oprawy uroczystości.

Z jednakową starannością podchodzimy do uroczystej kolacji dla dwojga, jak i wystawnego bankietu dla kilkudziesięciu osób. Organizujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunijne, jubileusze, spotkania biznesowe. Jesteśmy dumni z tego, że pary, którym przygotowywaliśmy przyjęcie weselne, u nas świętują chrzest dzieci, później komunie, kolejne uroczystości. To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy być razem z Państwem w tych szczególnych momentach Waszego życia.

BANKIETY

Browar Przystań to wprost idealne miejsce na organizację firmowego bankietu, brunchu, oficjalnej kolacji, spotkania biznesowego, wernisażu lub konferencji.

Oferujemy naszym Gościom kompleksową, elastyczną i przede wszystkim bardzo smaczną ofertą idealnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Tylko u nas zaprosisz swoich Klientów, Partnerów Biznesowych i Kontrahentów na klasyczną roladę śląską z modrą kapustą, policzki wołowe czy przepyszne piwo naszej produkcji.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Organizowanie imprez firmowych, plenerowych imprez firmowych, imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji zawsze należy do zadań wymagających profesjonalnego podejścia.

Przystań z wykwalifikowanymi pracownikami zapewnia w pełni profesjonalną obsługę i doradztwo w organizacji wszelakiego rodzaju spotkań firmowych.

WESELA

Ślub to najważniejsze dzień w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą będziecie wspominać przez całe życie. Jesteśmy pewni, że w Przystani Wasze marzenia rozkwitną najpiękniej, ponieważ nadamy im prawdziwe urzekającą oprawę.

Organizacja Waszego wesela to dla nas wielki zaszczyt, dlatego zaplanujemy każdy szczegół, aby ta wyjątkowa noc pozostała dla Was i Waszych Gości najpiękniejszym wspomnieniem.

CATERING

Jeśli gościłeś już w naszej restauracji i podczas obiadu lub przyjęcia rozsmakowałeś się w regionalnej kuchni myśliwskiej, to z pewnością zainteresuje Cię nasza wyjątkowa oferta cateringowa.

Komponujemy ją z potraw dostępnych w naszym menu zapewniając bankietom, imprezom firmowym i uroczystościom rodzinnym unikalny charakter w apetycznej i eleganckiej oprawie kulinarnej Przystani.